Home Panenky Odkazy Povídací místo


Téma měsíce
Interiéry a scény
Nápady a zajímavosti
***********
BARBIE:
Historie Barbie
***********
TONNER DOLLS:
***********
JAKKS PACIFIC DOLL:
***********
OSTATNÍ PANENKY
 

Vyrobte pro Barbie nákupní tašku:

Původně jsem myslela, že k růžovo-bílému modelu panenky Barbie na nákupech použiju obyčejnou dárkovou taštičku, do jakých se dávají třeba malé krabičky s prstýnky a podobně. Pak jsem ale zjistila, že to nebude až tak jednoduché, protože sehnat tak malou tašku a ještě v barvách, které by se hodily k modelu, je skoro nemožné.

Proto jsem se nakonec vydala jinou cestou a pustila jsem se do výroby vlastní papírové nákupní tašky :o) Můžete to zkusit taky.

Začněte tím, že si vytisknete nákres, který jsem připravila. Je to stejné jako u střihů na šaty - stačí na obrázek kliknout, on se vám otevře v originální velikosti, uložte si ho do počítače a pak vytiskněte.

Nákresy jsou v černobílém provedení, a tak pokud nemáte doma barevnou tiskárnu, není nic jednoduššího, než že si tašku vytisknete na barevný papír. Já jsem to udělala taky tak, ale ani ne kvůli tiskárně jako spíš proto, že mám doma spoustu barevných papírů a dlouho jsem pro ně neměla využití :o)

Nápisy módních značek si můžete na tašku sami dokreslit podle vaší fantazie. K módnímu oblečení mě napadlo použít nápisy NEW STYLE a FASHION PARIS, ale můžete tam dát třeba značky ze skutečného světa módy nebo něco úplně jiného :o) To záleží čistě na vás.

Složit tašku je vážně jednoduché, na to přijdete sami. Popis by byl podle mě složitější než samotné skládání :o) Když se vám to podaří (o čemž nepochybuju), ještě špendlíkem udělejte dirky na ucha a pak jimi protáhněte nějaký provázek nebo tenký drátek. Já jsem použila drátek, protože pak se s taškou na ruce panenky líp pracuje a to je při focení docela důležité - jinak by taška naložená věcmi pořád padala a z focení by nebylo nic.

Tak přeju hezké tvoření a zážitek z nákupů :o)

  webmaster: marta-b © marta-b since 2005