Home Panenky Odkazy Povídací místo


Téma měsíce
Interiéry a scény
Nápady a zajímavosti
***********
BARBIE:
Historie Barbie
***********
TONNER DOLLS:
***********
JAKKS PACIFIC DOLL:
***********
OSTATNÍ PANENKY
 


Poprvé jsem viděla panenku od Jakks Pacific na srazíku s holkama, které taky rády šijou na panenky a baví je to stejně jako mě :o)

Tenkrát se mi na téhle panence moc nelíbily její klíční kosti, protože mi to přišlo až moc ve stylu anorektických modelek. Ale viděla jsem ji jen oblečenou, takže mě právě ty klíční kosti odradily a dál jsem ji nezkoumala :o)

Nedávno jsem ale objevila na Mimibazaru nabídku u jednoho prodejce, který tyto panenky nafotil tak, jak se prodávají - nahé. Musím říct, že panenku s tak dokonale vypracovaným tělem, které vypadá skutečně jako lidské tělo modelky, jsem ještě v životě neviděla. A tak jsem ji prostě musela mít :o)

No a v čem je tedy jiná než třeba Barbie? Na to se můžete podívat v rubrice Moje sbírka, kde se o tom rozepisuju trochu víc.

O společnosti Jakks Pacific jsem zjistila v podstatě jen to, že byla založená v roce 1995 v Malibu (California) a že patří mezi 5 nejlepších a patrně i největších firem zabývajících se výrobou hraček v Americe.

Jejich hračky najdete po celém světě pod značkami JAKKS Pacific®, Play Along®, Flying Colors®, Creative Designs International™, Road Champs®, Child Guidance®, Pentech®, Trendmasters®, Toymax®, Funnoodle®, Go Fly A Kite®, Color Workshop®, JPI™ a Plug It In & Play TV Games™.

Nevím, jak a jestli vůbec mají obchodní zastoupení i u nás, zatím jsem se po tom nepídila :o)  webmaster: marta-b © marta-b since 2005